אסתטיקה של הפה

אסתטיקה של הפה

ציפוי חרסינה לשיניים הנקרא גם למינייט או חיוך הוליוודי הינו חרסינה דקה המצפה את השן בחלק הקדמי.
הציפוי מיועד לאנשים שאינם מרוצים ממראה השיניים שלהם או כאשר צבע השיניים הקדמיות אינו אסתטי, או כאשר יש שיניים שבורות רווחים בין השיניים 

יתרונות הציפוי הן רבות
הציפוי מעניק לשיניים מראה טבעי ואסתטי.  
לחרסינה יש יכולת לחקות את השן הטבעית מבחינת הגוון והשקיפות. 
עמידות בפני כתמים או הצטברות אבנית, חיידקים ושריטות

כתר זירקוניה עשוי חומר חזק מאד בעלת תכונות אופטיות וגוון בהיר התורם למראה אסתטי ובעל תכונות התורמות לחוזק יציבות ועמידות.
 יתרונות כתר זירקוניה
תוצאה אסתטית במיוחד- הצבע, הגוון והתכונות של הזירקוניה זהות לשיניים טבעיות.
היות וכתר הזירקוניה אינו משלב בתוכו מתכת, והוא בעל גוון בהיר, אין מצב של פס אפור המופיע כתוצאה מנסיגת חניכיים או השתקפות המתכת דרך החניכיים.  כאשר יש אלרגיה למתכות הזירקוניה מהווה פתרון אידיאלי
 

הדרכים לשיניים לבנות: ציפוי חרסינה " חיוך הוליוודי" או הלבנת שיניים

באמצעות ציפוי שיניים ניתן להשיב לשיניים את המראה היפה והאסטטי וזאת, ללא צורך בזריקות, ללא השחזת השן באופן אשר עלול לפגוע בה וללא כאבים או תהליכי החלמה קשים. 

אז מה זה בעצם ציפוי שיניים חרסינה "חיוך הוליוודי"?
 ציפוי חרסינה לשיניים "חיוך הוליוודי" עשוי מחומר אשר עובר עיבוד ודחיסה בלחץ גבוה. ציפוי שיניים חרסינה יכול להגיע במגוון גוונים, כל שהרופא המטפל יכול לבצע את ההתאמה המושלמת לצבען של השיניים.  

בסופו של דבר כל המטופלים, אשר עוברים טיפול של ציפוי שיניים חרסינה "חיוך הוליוודי" , על ידי רופא שיניים מקצועי ומנוסה בתחום, עתידים ליהנות בסוף תהליך הטיפול ממראה שיניים אסטטי וטבעי.

ציפוי שיניים חרסינה "חיוך הוליוודי" לצורך הלבנה לשיניים:
אנשים רבים אינם מרוצים מגוון השיניים שלהם  כאשר הגוון יכול להשתנות מלבן לצהוב ממגוון רחב של סיבות: גיל, גנטיקה, עישון, צריכה מוגברת של קופאין או אלכוהול, חוסר הקפדה על צחצוח שיניים ועוד שורה ארוכה של סיבות. 

הלבנת שיניים בלייזר

כיום מופיעות כל מיני פרסומות על תכשירים להלבנת השיניים, תכישירים אלו לרוב מבטיחים תוך ימים ספורים שיניים לבנות , ישנן תכשירים עובדים אכן וישנן שלא עובדות כלל , תכשירים אלו הם עובדות לטווח קצר וכן הם הם תכשירי נלווים לאחר הלבנת שיניים שמבוצעות על ידי רופאי שיניים ועזר לשמירה על שיניים לבנות ההבדל בהלבנת שיניים אצל רופא שיניים ההליך הוא לטווח ארוך והלובן בשיניים מחזיק לשנים והכל בטיפול קצר של שעה לא כמו התכשירים שזה לטיפול יומי למשך שבועיים.

:קצת מידע קצר על ההליך:

הלבנת שיניים הלבנה מהירה - איך זה עובד? הלבנה מהירה או ביתית? למי שזמנו דוחק, ואינו מוכן לתהליך הלבנת שיניים הכולל מספר פגישות כמו בהלבנת שיניים ביתית, קיימת האפשרות להלבנת שיניים מהירה במרפאה. הלבנת שיניים  מהירה אנו מטפלים בשיטת הלייזר היא שיטת טיפול מהמתקדמות ואפקטיביות בעולם הנעזרת במנורת הלבנה עם אור LED באורך גל המותאם במדויק לחומר ההלבנה לקבלת שיניים לבנות ויפות. אורך גל זה גם מסייע להכנסת החומר הפעיל באפקטיביות לשכבה החיצונית של זגוגית השן המוכתמת. שיטת הלייזר נבדקה במחקרים רבים עם תוצאות הלבנה מוכחות לאורך שנים.

כתובת : יפת 120 תל אביב-יפו

ניתן להגיע בכל אמצעי התחבורה הציבורית לבירור לגבי קווי אוטובוסים 

להגעה נא ללחוץ על הקישורים הבאים:

לקווי אוטובוס דן: 

https://www.dan.co.il/lines/linedetails.aspx?lineinfo=10-

 

לקווי אוטובוס אגד: 

https://www.bus.co.il/otobusimmvc/Line_Places/1010/83_1_-196162609

צור/צרי קשר
arrow&v

                                                 תודה על המשוב!